Oprogramowanie do transkrypcji mowy

OPROGRAMOWANIE DO TRANSKRYPCJI MOWY

AVI MEDIA posiada w swojej ofercie oprogramowanie do automatycznej transkrypcji mowy na tekst i szybkiej edycji rozpoznanego tekstu. Aplikacja zamienia nagranie na tekst w czasie rzeczywistym, jak również wykrywa zmianę mówcy i ją identyfikuje. Ponadto podczas rozpoznawania mowy wstawiane są znaki interpunkcyjne, a tekst jest dzielony na zdania. Aplikacja umożliwia również szybką korektę wyników automatycznej transkrypcji podczas rozpoznawania mowy. Zawiera szereg funkcji ułatwiających pracę z tekstem oraz szybki eksport do najpopularniejszych formatów (np. Txt, napisy .srt, format .xml, możliwość szybkiego kopiowania do Worda).

 

Oferowane przez AVI MEDIA oprogramowanie jest unikatowe, ponieważ jako jedno z niewielu dostępnych na rynku zostało opracowane w Czechach, a więc w państwie z regionu języków słowiańskich, dzięki czemu doskonale, w przeciwieństwie do aplikacji z Zachodu radzi sobie z językami z naszego kręgu językowego.

 

Poza samym oprogramowaniem AVI MEDIA oferuje szereg profesjonalnych rozwiązań do zbierania dźwięku, wyposażonych w automatyczne logarytmy rozpoznawania mowy ludzkiej, eliminacji echa akustycznego, dzięki czemu możliwe jest działanie aplikacji do transkrypcji podczas wideokonferencji czy telekonferencji. Oferujemy również systemy konferencyjne kilku uznanych na świecie producentów.

 

Oferowane przez nas oprogramowania pozwalają na transkrypcję i rejestrację obrad i rozpraw sądowych z oznaczaniem mówców i znacznikami czasowymi.