Systemy nagłośnienia do klubów muzycznych, pubów, restauracji

SYSTEMY NAGŁOŚNEINIA DO KLUBÓW

AVI MEDIA posiada w swojej ofercie szereg produktów pozwalających na nagłośnienia dowolnego lokalu – od małej restauracji, w której należy zapewnić intymną muzykę tła, a zestawy głośnikowe powinny wtapiać się w otoczenie, poprzez puby, gdzie wygląd zestawów głośnikowych jest równie ważny, ale muszą one zapewnić odpowiednią głośność ze względu na wysoki poziom hałasu tła i odpowiednie brzemiennie, do klubów muzycznych, zarówno tych, gdzie grają zespoły na żywo, jak też tych, gdzie muzyka jest grana przez DJ-ów. Obydwa przypadki wymagają innego brzmienia, charakterystyki zestawów głośnikowych.

 

W przypadku małych restauracji doskonale sprawdzą się produkty GALLO ACOUSTICS czy serie QUANTUM, ARCO, CEILLING, ARTEC300, ARTEC 500 firmy DAS AUDIO.

 

W przypadku pubów, mniejszych klubów polecamy produkty GALLO ACOUSTICS, serie QUANTUM, ARTEC, ACTION, ALTEA, VANTEC i nową serię EVENT 26A firmy DAS AUDIO.

 

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i instalacjach AV sprawia, iż dostarczane przez nas systemy charakteryzują się doskonałą jakością dźwięku, a dzięki zastosowaniu procesorów DSP oraz ich integracji z systemami sterowania, intuicyjną i niewymagającą wiedzy z zakresu elektroakustyki obsługą oraz dowolną, ustaloną z użytkownikiem funkcjonalnością.