Nagłośnienie instalacyjne

NAGŁOŚNIENIE INSTALACYJNE

Nagłośnienie instalacyjne to system elektroakustyczny, który znajduje swoje zastosowanie niemalże we wszystkich rodzajach pomieszczeń, w jakich istnieje potrzeba przekazania treści audio do większej lub mniejszej liczby odbiorców. W naszej ofercie znajdują się m.in. systemy nagłośnienia do pubów, restauracji, sal konferencyjnych, obiektów rządowych i korporacyjnych, miejsc kultu, hoteli, szpitali oraz wielu innych obiektów. Poza odpowiednią akustyką, w celu zapewnienia właściwego odbioru treści najistotniejszym elementem jest prawidłowy dobór elementów składowych systemu elektroakustycznego, ich odpowiednie zaprojektowanie, rozmieszczenie.

 

Składowe systemu nagłośnienia instalacyjnego

 

Każdy system nagłośnienia instalacyjnego składa się z trzech podstawowych elementów – źródeł dźwięku, urządzeń służących do ich wzmocnienia, komutacji, obróbki dynamicznej i barwowej, automatyzacji funkcji oraz z elementów wykonawczych. Bardzo ważne jest, aby urządzenia wchodzące w skład tych trzech elementów były odpowiednio dobrane pod kątem wielkości pomieszczenia, jego układu, wysokości, funkcjonalności, akustyki.

 

AVI MEDIA posiada w swojej ofercie profesjonalne rozwiązania w zakresie mikrofonów, liniowych źródeł dźwięku, jak odtwarzacze DVD, procesorów DSP, wzmacniaczy i zestawów głośnikowych uznanych na całym świecie producentów, jak DAS AUDIO, GALLO ACOUSTICS, APART, BIAMP SYSTEMS, AUDIX, wielu innych, z którymi współpracujemy.

 

Ogromne doświadczenie w projektowaniu, instalacji, programowaniu i strojeniu instalacyjnych systemów nagłośnienia zdobywamy już od ponad 20 lat na polskim rynku (pod innymi, wcześniejszymi markami).