Obiekty, w których świadczymy usługi

Firma AVI Media wykonuje usługi w różnych obiektach. Pracujemy zarówno w budynkach prywatnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Zajmujemy się adaptacją akustyczną pomieszczeń. Przygotowujemy projekty systemów AV w różnego typu obiektach. Podejmujemy współpracę zarówno z małymi, jak i dużymi firmami. Mogą Państwo liczyć na naszą kompleksową i fachową pomoc niezależnie od charakteru prowadzonej działalności. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z oferty firmy AVI Media, to zapraszamy do kontaktu. W zakładce Kontakt podany został numer telefonu oraz adres e-mail. Chętnie przedstawimy szczegółową ofertę oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Wykonujemy usługi w takich obiektach, jak:

popup-image

TEATRY

Teatry wymagają bardzo dobrego systemu nagłośnieniowego niewielkich rozmiarów, który nie będzie dominował wizualnie na Sali. Dodatkowe punkty dźwiękowe na korytarzach, balkonach, lożach muszą być niewielkich rozmiarów, wysoko estetyczne, lecz przede wszystkim muszą dawać najwyższą jakość dźwięku. Nierozłączną częścią przedstawień teatralnych w ostatnim czasie stała się również projekcja multimedialna. Tu najlepiej sprawdzą się nasze rozwiązania mappingu 3D, które przenoszą klasyczny model teatralny w XXI wiek.

RYNEK KORPORACYJNY

Dzisiejsze biura wykorzystują pełne spektrum produktów AV. Od muzyki grającej w windzie i foyer po sale konferencyjne i specjalne pomieszczenia wykorzystujące systemy wideokonferencyjne. Do sprawnego prowadzenia wideokonferencji wymagany jest wysokiej klasy sprzęt audio (mikrofony wielokierunkowe, głośniki, a także odpowiednią jednostkę wideokonferencyjną), sprzęt wideo (ekrany, kamery, projektory) jak również specjalna adaptacja akustyczna zapewniająca najwyższą jakość dźwięku.

RESTAURACJE

W tego typu obiektach najważniejsza jest wielostrefowość, gdzie sterowanie głośnością i obrazem jest priorytetem. Nasze produkty wchodzące w skład systemów nagłośnienia do restauracji łączą w sobie wysoką estetykę, nowoczesny design i niezawodność w działaniu.

CENTRA KONFERENCYJNE

Jedne z najbardziej wymagających powierzchni, gdzie sprawnie działające systemy multimedialne i dźwiękowe są priorytetem. Bardzo profesjonalne rozwiązania, z możliwością integracji z systemami eventowymi, są kluczem do sprawnie działającego centrum konferencyjnego.

SALE FITNESS I SIŁOWNIE

Niedużych rozmiarów systemy nagłośnieniowe muszą zapewnić dobre pokrycie dźwiękiem w takich miejscach, tak aby dynamika muzyki podnosiła dynamikę klientów podczas ćwiczeń.

KLUBY MUZYCZNE

Jest to zdecydowanie miejsce wymagające najlepszej jakości dźwięku. Dobór odpowiedniego systemu nagłośnienia do klubów muzycznych do danej powierzchni często jest dużym wyzwaniem. Uwagę należy przyłożyć zarówno do rodzaju muzyki jaki i do architektury pomieszczeń klubowych.

OBIEKTY RZĄDOWE

Jest to miejsce, które wymaga dobrej jakości dźwięku.  System powinien składać się z urządzeń, które zapewniają doskonałe parametry dźwięku przy prostej, intuicyjnej obsłudze, nie wymagającej znajomości elektroakustyki. Odpowiedni system do głosowań i obrad jest podstawą każdego obiektu rządowego.

GALERIE HANDLOWE

Każde nowoczesne centrum handlowe wykorzystuje szeroki wachlarz systemów dźwiękowych począwszy od „background music”, aż do systemów przywoławczych i 2-kierunkowej ratunkowej komunikacji głosowej.

We wszystkich tego typu obiektach  główną rolę odgrywa system nagłośnienia, który stosowany jest do różnych akcji promocyjnych, występów, a także w celu umilenia klientom zakupów. 

KINA

Kina wymagają najwyższej jakości, profesjonalnych projektorów do wyświetlania wielkoformatowego. W połączeniu, z wysokiej jakości, wielokanałowym systemem Audio, tworzymy miejsca pełne wspaniałych doznań wizualno-słuchowych dla potencjalnych odbiorców.

SZKOŁY

Systemy radio-węzłowe, informacyjne, nagłośnieniowe to coś, czego potrzebuje każda szkoła. Dzięki naszym rozwiązaniom nagłaśnianie apeli szkolnych, dyskotek i  zawodów sportowych może odbywać się bez udziału firm zewnętrznych.

Instalujemy również systemy multimedialne, które często są ważną częścią  pomocy w nauce.

OBIEKTY SPORTOWE

W trakcie prowadzenia siłowni, jednym z podstawowych wymagań jest zapewnienie swoim klientom muzyki do ćwiczeń, czyli utworów, granych w odpowiedniej jakości i odpowiednio głośno. Często siłownie posiadają osobne sale do różnych rodzajów ćwiczeń. Pomieszczenia z bieżniami do ćwiczeń kardio powinny serwować muzykę do biegania. Miejsce, gdzie odbywają się ćwiczenia grupowe, aerobiki czy zumba potrzebują nagłośnienie fitness, które zarówno sprawdzi się przy cichej jodze jak i przy głośnej zumbie, ubarwiając każdy step dźwiękiem basu. Dlatego w ramach oferty nagłośnienia obiektów sportowych również zajmujemy się tworzeniem systemów dla tego typu miejsc.

BUDYNKI INFRANSTRUKTURY TRANSPORTU PUBLICZNEGO

Niezawodność to podstawa systemów multimedialnych w tego typu obiektach.

Proponujemy wyświetlacze wielkoformatowe montowane w halach dworcowych , pojedyncze mniejsze ekrany na peronach, czy przy bramkach, a wszystko to spięte w jedną niezawodną sieć do zarządzania.

System powiadamiania pasażerów dostosowujący swoją głośność np. do poziomu hałasu podczas przyjazdu pociągu to tylko jedno z wielu naszych rozwiązań.