Dystrybutor systemów marki Green Hippo

Firma AVI MEDIA od czerwca 2019 roku jest wyłącznym dystrybutorem systemów multimedialnych marki Green Hippo na terenie Polski.

 

O marce Green Hippo

 

Green Hippo specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji sprzętu i oprogramowania do obróbki wideo w czasie rzeczywistym w branży AV. Założona w 2000 roku firma przekształciła się ze specjalistycznego producenta rozwiązań na zamówienie w jednego z wiodących graczy w stale rozwijającej się dziedzinie video scenicznego. Wielokrotnie nagradzana seria Hippotizer ™ firmy Green Hippo jest obecnie czwartą generacją i była odpowiedzialna za zarządzanie obrazem w czasie rzeczywistym podczas Eurowizji, rozdania Oscarów i na pokazach w przerwie między meczami Super Bowl. System Hippotizer™ znalazł zastosowanie też podczas spektakli teatralnych, np. Love Never Dies na West Endzie i American Idiot na Broadwayu. Jest on elastyczny i ze względu na tę cechę sprawdził się na trasach koncertowych artystów takich, jak Beyonce, Jay Z i Madonna, gdzie udowodnił swoją niezawodność.

W wyniku „boomu” na wideo jako integralnej części wszystkich ważnych wydarzeń, od ceremonii otwarcia po pokazy korporacyjne, media serwery Hippotizer™ znajdują się obecnie w asortymencie większości wypożyczalni na całym świecie. Są też nabywane jako element własnego wyposażenia.
Green Hippo z siedzibą w Londynie i Glendale (CA Green Hippo) zapewnia innowacyjne rozwiązania i wsparcie dla użytkowników, dystrybutorów i instalatorów systemów multimedialnych na całym świecie.