Darmowe szkolenie z EASE Focus 3 & DAS Audio Event-26A

Zapraszamy do udziału w darmowym szkoleniu z obsługi programu predykcyjnego EASE Focus 3.W trakcie szkolenia będziemy korzystać z systemu liniowego DAS Audio Event-26A z subbasami Event-115A – na bieżąco będziemy weryfikować wskazania programu predykcyjnego z pomiarami w SMAART 8. Szkolenie odbędzie się na platformie ZOOM.us PortaluNagłośnieniowego – poprowadzi je Piotr „Melex” Mela.
Ilość miejsc ograniczona!
Rejestracja: warsztaty@portalnaglosnieniowy.eu
Czas trwania: 2.5 godziny
Jak zaprojektować system nagłośnieniowy gwarantujący pełne pokrycie naszej sali koncertowej? W jaki sposób skątować grono systemu liniowego, by uzyskać optymalne pokrycie nagłaśnianej przestrzeni? Jak zaprojektować ustawienie subbasów, by zagwarantować wyrównane pokrycie w dole pasma? Jakie wartości opóźnień wprowadzić dla subbasów w układzie kardioidalnym, a jakie w układzie end-fired? Jak optymalnie dopasować elementy wypełniające strefy nagłośnienia front-fill, out-fill, in-fill? Gdy stawiasz sobie takie pytania, powinieneś poznać obsługę programu predykcyjnego dla systemów nagłośnieniowych. Na przykład popularny i darmowy EASE Focus 3.
Szkolenie poprowadzi Piotr „Melex” Mela – ceniony realizator na stałe współpracujący z Blue Cafe, współpracujący z najlepszymi firmami rentalowymi inżynier systemów nagłośnieniowych, wzięty szkoleniowiec i edukator.
Wróć